همواره یکی از دغدغه های ما در آتی نگر الکترونیک بحث آموزش، مشاوره فنی و درست به همکاران فعال در این صنف می باشد. ارائه مشاوره دقیق به همکاران در صنف سیستم های نظارتی در زمینه انتخاب برند و مدل مناسب با توجه به نیاز پروژه، قدم اول در انجام یک پروژه می باشد. در همین راستا تلاش تک تک کارشناسان فنی و فروش ما در تمامی شعب آتی نگر ارایه مشاوره در انتخاب و ارائه برند، تکنولوژی و مدل دقیق به همکاران است.

با تلاش مستمر مهندس کوشا سلیمانی از مشاوران برتر فنی و فروش شرکت و مدیریت فروش شعبه مطهری، کتابی بسیار مفید با هدف آموزش جامع و کاربردی دوربین مداربسته جهت استفاده تمامی همکاران آماده گردیده است. مزیت این کتاب نسب به کتابهای مشابه، استفاده از اطلاعات به روز و البته مفید و مختصر همراه با رویکرد بازار محور بوده که از این حیث کارایی بالایی در آشنایی بیشتر با بازار کار را امکانپذیر می نماید.

حتی افرادی که قصد ورود به این حیطه از کسب و کار را دارند می توانند از طریق مطالعه این کتاب هم با بهترین و پرفروشترین برندها و تکنولوژی های بازار آشنا شده و هم نکات لازم برای انجام پروژه را آموزش ببینند.

امید است همکاران عزیز با مطالعه این کتاب بهره لازم را در راستای آشنایی هر چه بیشتر با محصولات برتر بازار کار بدست بیاورند. آتی نگر الکترونیک همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان می باشد.

جهت برسی و خرید کتاب آموزش جامع و کاربردی سیستم‌های دوربین مداربسته کلیک نمایید.

میثم مرباغی

مدیریت مجموعه آتی نگر الکترونیک


به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید