افزایش قیمت محصولات داهوا و هایک ویژن کاهش قیمت محصولات داستر

به گزارش روابط عمومی آتی نگر الکترونیک، در پی افزایش قیمت دلار، یوان چین و مشکلات گمرکی در واردات محصولات مداربسته و افزایش هزینه های ترخیص گمرکی در مرحله اول محصولات هایک ویژن با افزایش حدود ۲۰ درصد مواجه شده است لذا توصیه ما به شما در این مقطع خصوصا همکاران پروژه کار تعجیل در سفارش گذاری محصولات می باشد.

اما محصولات داهوا با گارانتی اصلی فراگستر در طول امسال نه تنها شاهد افزایش قیمت نبوده اند بلکه در مقطعی کاهش قیمت محصولات را هم شاهد بودیم. توجه به این نکات یعنی نواسانات نرخ ارز و حقوق گمرکی، به شدت قابل پیش بینی بوده که محصولات داهوا شاهد افزایش قیمت خواهد بود و این امر بسیار محتمل است ،لذا توصیه ما به شما همانند محصولات هایک ویژن تهیه هر چه سریع تر محصولات بخصوص برای پروژه های شما می باشد.
در شرایط و مقطع کنونی که افزایش قیمت ها گریبانگیر محصولات و برند های معتبر دوربین مداربسته در بازار می باشد شرکت آتی نگر الکترونیک همراه با تلاش در جهت ارائه بهترین محصولات بازار با خدمات پس از فروش گسترده، اینبار در جهت رفاه حال مشتریان اقدام به ثبات و در برخی از موارد کاهش قیمت محصولات داستر خود نموده است که این امر با استقبال بسیاری از همکاران و پروژه کاران و پخش کنندگان گرامی روبه رو شده است.
خصوصا محصولات جدید داستر با کیس های متنوع و سنسور سونی اصل ارائه شده که کیفیتی بی نظیر را موارد مشابه دارا می باشد.
تلاش شرکت آتی نگر الکترونیک در عرصه بهترین محصولات مداربسته با گارانتی طلایی معتبر و خدمات پس از فروش گسترده بوده که رضایت بسیاری از همکاران را در پی داشته است.
توصیه ما به همکاران گرامی در شرایط حال حاضر بازار و همچنین بازار پیش روی شب عید این است که در بازه زمانی اکنون پیش بینی لازم را نموده و نسبت به تهیه اقلام موردنظر خود اقدام لازم را بعمل آورید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.