در این مقاله شمارو با رایج ترین اشتباهات نصب دوربین آشنا می کنیم و اینکه بهترین حالت نصب دوربین مداربسته چگونه می باشد.

امروزه با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی نباید نگرانی در خطر بودن فرزندان، اموال و در کل تمام چیزهایی که سال ها برای بدست آوردن آن ها تلاش کرده ایم را داشته باشیم چرا که به راحتی با دوربین مداربسته می توانیم محل زندگی، محل کار و … را که نیاز به نظارت فیزیکی دارند بدون حضور و موثرتر از حضور ایمن کنیم. البته نصب دوربین های مداربسته باید بدرستی انجام شود ما در این مقاله اشتباهات رایج در نصب را بررسی می کنیم.

اشتباهات رایج در نصب دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته تلویزیونی خیلی سبک هستند. چه اتفاقی می افتد وقتی یک موقعیت عالی برای دوربین خود پیدا می کنید از نردبان بالا رفته و می بینید دیوار سیمانی است، می توانید روی دیوار سیمانی و آجری دوربین مدار بسته را نصب کنید اما برای این کار نیاز به قلابی دارید که آن را با دلر روی دیوار نصب کنید.

برای نصب دوربین مدار بسته حتما از یک مولد برق استفاده کنید.

سعی کنید از دوربین های مدار بسته بی سیم برای نصب استفاده کنید.

حتما روی دستگاه dvr خود پسورد قرار دهید تا از هک شدن اطلاعات جلوگیری کند.

برای پوشش دهی کامل اطراف منزل و تمامی قسمت ها بیشتر از یک دوربین نصب کنید.

یک از مکان های مناسب برای نصب دوربین مدار بسته جایی است که در معرض مستقیم نور خورشید نباشد مانند زیر سقف.

در کنار نصب دوربین مدار بسته از هشدار دهنده استفاده کنید، در صورت سرقت، تصاویر مورد نظر برای شما ذخیره شده اند اما به دلیل عدم آگاهی از اینکه چه زمانی روی داده است باید از پلیس کمک بگیرید.

هنگام نصب دوربین مدار بسته توجه داشته باشید سر چرخشی این دوربین ها در چه زاویه ای قرار گرفته باشد، اگر زاویه درستی نداشته باشند، تصاویر بی هدفی را به شما می دهند.

با در نظر گرفتن اشتباهات گفته شده در زمینه نصب دوربین مدار بسته به راحتی می توانید آنها را در جایی نصب کنید که بهترین و با کیفیت ترین تصاویر را به شما بدهند.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید:
۰۲۱-۸۸۳۹۸۷۴۱????
۰۲۱-۸۸۳۹۸۷۴۲????