دستگاه های XVR با تکنولوژی SMD

 

شرکت داهوا تکنولوژی به زودی دستگاه های XVR سری XVR5000-I / XVR7000-4KL-I را واد بازار می کند.این سری از دستگاه ها از تکنولوژی Full Channel SMD بهره می برند.هدف از تولید این دستگاه ها کاهش هشدار غلط می باشد از این رو نیاز کمتری به حضور شخص برای کنترل سیستم امنیتی می باشد.

 

 و اما تکنولوژی SMD چیست ؟

SMD technology

SMD مخفف عبارت “SMART MTION DETECTION” به معنی شناسایی هوشمند حرکت می باشد.نسل اولیه این فناوری بر روی پردازشگر دستگاه اجرا می شد و اما در نسل جدید تر آن یعنی تکنولوژی SMD Plus از یک پردازگر مجزا استفاده شده است و از الگوریتم های deep learning (یادگیری عمیق) استفاده می کند. تکنولوژی SMD Plus می تواند اشیای متحرک را از انسان تشخیص دهد. همچنین توانایی درک تفاوت حرمت حشرات و سایه ها و برگ درختان را با حرکات انسانی دارا می باشد. کاربر می تواند هنگاه بازپخش تصاویر انتخاب کنند که فیلم های وسایل نقلیه پخش شود یا انسان ها و در زمان خود صرفه جویی کنند.

 

نظارت با هوش مصنوعی، با ارتقاء تنها یک دستگاه

در مقایسه با محصولات نظارت محیطی که فقط ۲ تا ۴ کانال هوشمند پشتیبانی می کنند، XVR های سری SMD Plus داهوا تا ۱۶ کانال هوشمند پشتیبانی کرده و مناسب راه کارهای نظارت داخلی، بیرونی، پارک ها، فروشگاه ها و غیر می باشند.کاربران HDCVI می توانند دستگاه اصلی خود را با یک دستگاه هوش مصنوعی جایگزین کرده و از تصاویر HD در بستر کواکسیال با قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی لذت ببرند. به علاوه مواردی که ذکر شد، کاربر ها می توانند از طریق هشدار تصویری، کلیه هشدار های به وجود آمده را به صورت آنلاین نظارت کنند.

 

بازداری فعال، برای جلوگیری از خشونت و جرائم در همان بار اول

دوربین و دستگاه هوش مصنوعی داهوا به همراه یکدیگر، می توانند مزاحمین را به سرعت تشخیص داده، و از طریق نور سفید و یا آژیر آن ها را از منطقه دور کنند، و به این ترتیب از دارایی شما محافظت کرده و در عین حال نیروی انسانی را کاهش دهند. سامانه همچنین می تواند کلیه هشدار ها را در هر ساعتی و در هر جایی برای گوشی همراه کاربر ارسال کرده، و کاربر را در مورد اتفاقاتی که رخ داده است با خبر کند. این سامانه هوشمند، مناسب هرگونه محیط در معرض خطر می باشد، چه بزرگ و چه کوچک، تمام فروشگاه ها، فرود گاه ها، پارکینگ ها، انبار ها و دیگر اماکن آسیب پذیر، می توانند با استفاده از این سامانه هوشمند، امنیت محیط خود را تامین کنند.
سامانه هوشمند دستگاه های سری هوش مصنوعی داهوا، با ترکیب حفاظت محیطی، فن آوری SMD Plus و سامانه حفاظتی فعال، امنیت محیط شما را به طور خلاقانه و هوشمندانه بازسازی کرده و پیشرو صنعت نظارت تصویری می باشد. شرکت فن آوری های داهوا، بر روی “خلاقیت، کیفیت و خدمات” تمرکز کرده و به کلیه مشتریان و همکاران خود در سرتاسر جهان خدمت رسانی میکند.