همواره یکی از دغدغه های پیمان کاران و نصابان و حتی مصرف کنندگان نهایی انتخاب دوربین مداربسته مناسب پروژه ها ی خود است.

۱. چه برند دوربین مداربسته مناسب پروژه من است؟

۲. چه تکنولوژی دوربین مداربسته کارایی مورد نیاز من را دارد؟

۳. قیمت دوربین مدار بسته مناسب پروژه من کدام است؟

۴. آیا بعد از انجام پروژه دوربین مدار بسته و نصب آن خدمات پس از فروش ارائه می شود؟

۵. گارانتی معتبر دوربین مدار بسته مورد نظر من کدام است؟

این سوالات تنها تعداد معدود از مجموعه سوالاتی است که پیمان کاران و پروژه کاران و نصابان سیستم های نظارتی و دوربین مدار بسته می پرسند.

پاسخ این سوالات و سوالات دیگر خود را از آتی نگر الکترونیک بپرسید، کارشناسان ما در تمامی شعب آماده پاسخگویی به سوالات شما همکاران و مصرف کنندگان گرامی می باشد.

۱. چه برند دوربین مداربسته مناسب پروژه من است؟

۱. برند مناسب پروژه خود را به راحتی در مشاوره با کارشناسان ما انتخاب و ارزیابی کنید. سبد کامل محصولات دوربین مداربسته داهوا، هایک ویژن، هایلوک، تیاندی و دوربین ایرانی بصیر تنها بخشی از برند های معتبر بازار می باشند که با خیال آسوده از گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش آن می توانید در مشورت با کارشناسان ما جهت انتخاب دوربین مدار بسته مناسب پروژه تماس حاصل نمایید.

۰۲۱۶۶۴۶۱۵۸۱

۰۲۱۸۸۳۹۷۸۴۱

۰۲۱۶۶۳۴۲۷۶۶

۲. چه تکنولوژی دوربین مداربسته کارایی مورد نیاز من را دارد؟

۲. دنبال تکنولوژی و کیفیت خاصی از دوربین مداربسته برای پروژه بهترین پیشنهاد برای شما تماس با کارشناسان ماست. تمامی تکنولوزی های با کیفیت درجه ۱ بازار دوربین مدار بسته را می توانید از سبد کامل محصوالات مدار بسته آتی نگر الکترونیک انتخاب کنید. تکنولوژی های AHD ،HDCVI ،HDTVI و IP جزء تکنولوژی برند بازار می باشد که از ۲ مگاپیکسل تا کیفیت ۴K را شامل می شوند. پس می توانید به راحتی از بین تمامی مدل های موجود کیفیت دوربین مدار بسته و مگاپیکسل مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

نگران قیمت دوربین مدار بسته خود نباشید تمامی رنج قیمت های دوربین مداربسته شامل سبد قیمتی آتی نگر الکترونیک می باشد. با تمامی کارشناسان ما در تمامی شعب مشاور اختصاصی برند تکنولوژی دوربین مداربسته خود را دریافت کنید.

۰۲۱۶۶۴۶۱۵۸۱

۰۲۱۸۸۳۹۷۸۴۱

۰۲۱۶۶۳۴۲۷۶۶

تا اینجا به دو پرسش اصلی و مهم در انتخاب دوربین مدار بسته مناسب پروژه پاسخ داده شد. امید است راهنمایی اندکی به شما عزیزان در انتخاب دوربین مدار بسته نموده باشیم.

در ادامه با پاسخ به سه پرسش مهم دیگر در زمینه دوربین مدار بسته همراه شما هستیم.

۳. قیمت مناسب دوربین مداربسته برای پروژه من کدام است؟

۳. قیمت مناسب دوربین مداربسته برای پروژه من کدام است؟

قبل از پاسخ به این پرسش لازم است بدانید سبد محصولات دوربین مداربسته آتی نگر الکترونیک دارای کامل ترین سبد های مدوربین مداربسته مناسب پروژه موجود از لحاظ بازه قیمتی می باشد. از این رو به راحتی با توجه به قیمت و هزینه ای که برای پروژه خود مد نظر قرار داده اید می توانید محصول مناسب خود را انتخاب نمایید.

با توجه به تنوع بالای برند، تکنولوژی و مدل های دوربین مداربسته موجود در شرکت آتی نگر می توانند به راحتی دوربین، دستگاه ذخیره ساز و سایر متعلقات لازم را انتخاب نموده، پیش فاکتور مربوطه را از کارشناسان ما دریافت نمایید. جهت دریافت مشاوره تخصصی در زمینه انتخاب هوشمندانه دوربین مداربسته موردنظر خود می توانید با کارشناسان فنی و فروش ما در شعبات مجموعه آتی نگر الکترونیک در تماس باشید.

۴. آیا بعد از انجام پروژه دوربین مداربسته و نصب آن، خدمات پس از فروش ارائه می شود؟

همواره یکی از دغدغه های اصلی همکاران و مشتریان جهت خرید دوربین مداربسته مناسب پروژه ارائه خدمات پس از فروش می باشد. متاسفانه بسیار مشاهده شده بعد از نصب و تهیه تجهیزات مدار بسته در صورت بروز مشکل و ایراد در تجهیزات تعدادی از فروشگاه ها و یا شرکت ها از ارائه خدمات خود داری می نمایند.

اما از آنجایی که شرکت آتی نگر الکترونیک نماینده رسمی برند های معتبر داهوا، هایک ویژن، هایلوک، تیاندی و البته برند انحصاری بصیر می باشد، تمامی دوربین های مدار بسته، در ابتدا محصول اصلی و درجه یک با بهترین ضمانت را در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده و همچنین از آنجایی که تهیه این محصولات از شرکت آتی نگر الکترونیک می باشد علاوه بر ضمانت نامه و گارانتی اصلی محصولات، خود شرکت آتی نگر الکترونیک نیز ضمانت دیگری را در این محصولات در این محصولات به شما ارائه می دهد.

ضمانت نامه و گارانتی دوگانه آتی نگر الکترونیک بالاترین ضمانت نامه و خدمات پس از فروش در میان برند های برتر دوربین مدار بسته در کشور می باشد.

آسودگی خرید با ضمانت دوگانه فقط در شرکت آتی نگر الکترونیک.

۵. گارانتی معتبر دوربین مداربسته کدام است؟

شاید با قاطعیت بتوان گفت همواره مهمترین دغدغه مشتریان و همکاران ما در صنف دوربین مداربسته مناسب پروژه و تجهیزات نظارت تصویری مربوط به بحث گارانتی معتبر و البته پاسخگویی به روز در زمان گارانتی می باشد. جهت پاسخگویی و رفع این دغدغه از همکاران و مشتریان گرامی، شرکت آتی نگر الکترونیک اقدام به معرفی و ارائه گارانتی دوگانه در کلیه محصولات نظارت تصویری و دوربین مدار بسته ارائه شده توسط این شرکت نموده است. بدین منظور علاوه بر اینکه شما با گارانتی اصلی کالای نظارت تصویری خود را از شرکت آتی نگر الکترونیک دریافت می نمایید.

ارائه گارانتی ۲۵ ماهه دوربین مداربسته در شرکت آتی نگر الکترونیک

 گارانتی معتبر ۲۵ ماهه توسط خود شرکت به شما ارائه می شود که تکمیل کننده و پشتیبانی کننده گارانتی اولیه می باشد. لذا شما با خیالی آسوده می توانید کالای خود را از شرکت آتی نگر الکترونیک تهیه نمایید. در صورت مشکل و ایراد در کالا بدون نگرانی با شرکت و کارشناس مربوط به خود تماس گرفته تا در اسرع وقت پیگیر و پاسخگوی مشکلات مربوطه باشند. کلیه کارشناسان آتی نگر الکترونیک در کلیه شعب آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات و پیشنهادات شما همکاران و مشتریان گرامی می باشد. پاسخگویی و ارائه خدمات به شما همکاران و مشتریان گرامی آتی نگر الکترونیک همواره جزء افتخارات ما می باشد.

۰۲۱۶۶۴۶۱۵۸۱

۰۲۱۸۸۳۹۸۷۴۱

۰۲۱۶۶۳۴۲۷۶۶

میثم مرباغی – مدیریت فروش و بازاریابی مجموعه آتی نگر الکترونیک

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید