برند داهوا و محصولات HDCVI و IP آن جزء پرفروش ترین محصولات مداربسته بازار می باشند کیفیت خوب، قیمت مناسب، خرابی پایین، گارانتی ۲۵ ماهه، محصولات متنوع، تکنولوژی روز همه اینها تاکیدی بر فروش رضایت بالای مشتریان از محصولات داهوا می باشد.

اما در میان محصولات مختلف با تنوع بالا گاهی این سوال پیش می آید کدام مدل مناسب تر و پرفروش تر می باشد.

در این مطلب سعی داریم به معرفی مدل های پرفروش و رایج با تکنولوژی HDCVI دوربین ۲ و ۴ مگاپیکسل بپردازیم.

بالت های پرفروش ۲ مگاپیکسل داهوا:


در این بررسی به ترتیب قیمتی، از بالا به پایین معرفی می کنیم.

 • DH-HAC-HFW1200DP: کیس بزرگ فلزی – دید در شب قدرتمند ۸۰ متر – رزولوشن ۲ مگاپیکسل – ویژگی های سخت افزاری مناسب جهت بهبود کیفیت تصویر نهایی
 • DH-HAC-HFW1200BP: کیس بزرگ فلزی و دید در شب قدرتمند ۵۰ متر با توجه به قیمت مناسب تر نسبت به DH-HAC-HFW1200DP جایگاه بهتری در زمینه فروش دارد.
 • DH-HAC-HFW1200SP: کیس متوسط فلزی و دید در شب ۳۰ متری – کیفیت ۲ مگاپیکسل خوب در تصویر دهی این مدل را جز مدل های پر فروش قرار داده است.
 • DH-HAC-HFW1200TP: این مدل نیز مانند مدل DH-HAC-HFW1200SP نیز جزء مدل های پرفروش کیس متوسط فلزی داهوا است از لحاظ سخت افزاری مشابه مدل قبلی بوده ولی به دلیل کیس جذاب تر بیشتر مورد توجه است.

از خانواده DH-HAC-HFW1200TP می توان به DH-HAC-HFW1200TP-A با میکروفون داخلی و DH-HAC-HFW1200TLP با کیس و دید در شب بزرگتر اشاره کرد که همگی نیز جزء مدل های پر تقاضا هستند.

 • DH-HAC-HFW1200RMP: جز ارزانترین خانواده ۲ مگاپیکسل بالت فلزی کیس کوچک داهوا با رزولوشن خوب قرار دارد.
 • اما دو مدل جدید خانواده ارزان قیمت کوپر (Cooper) DH-HAC-B1A21P و DH-HAC- B2A21P نیز با توجه به کیفیت مناسب ۲ مگاپیکسل و البته در ۲ کیس پلاستیکی و فلزی جزء پرفروش های محصولات داهوا می باشد. این مدل ها برای پروژه هایی که قصد صرف کردن هزینه بالایی ندارند مناسب می باشد.

دام های پر فروش ۲ مگاپیکسل داهوا:

 • DH-HAC-HDW1200EMP-A: جزء مناسب ترین و با کیفیت ترین دوربین های داخلی داهوا با کیس فلزی بزرگ، دید در شب قدرتمند ۵۰ متری، رزولوشن ۲ مگاپیکسلی (۱۰۸۰P)، ویژگی های سخت افزاری مناسب جهت کیفیت بهتر تصویر به همراه میکروفون داخلی جهت ضبط همزمان صدا و تصویر می باشد. این مدل جزء بهترین گزینه جهت نصب محیط داخلی می باشد.
 • DH-HAC-HDW1200MP: این مدل مشخصات سخت افزاری و کیفیت تصویر مشابه DH-HAC-HDW1200EMP-A دارد اما دارای کیس فلزی کوچکتر و دید در شب تا ۳۰ متر می باشد. برای پروژه هایی که قصد صرف هزینه کمتری دارند این مدل بسیار مناسب می باشد.

 • و سرانجام مدل های ارزان قیمت ۲ مگاپیکسل کوپر (Cooper) با کیس های در سایز کوچک و بدنه فلزی و پلاستیکی و دید در شب تا ۲۰ متر مناسب برای پروژه هائی که دنبال جنس با کیفیت خوب و ارزان می گردند.
 • DH-HAC-T2A21P
 • DH-HAC-T1A21P

برای آن دسته از همکارانی که دوربین هایی با کیفیت بالاتر و ۴ مگاپیکسل برای پروژه لازم دارند معرفی مدل های پرفروش و رایج ۴ مگاپیکسل داهوا در مطلب بعدی صورت می گیرد.

در همین مطلب مدل ها جهت هرگونه سوال و مشاوره رایگان با کارشناسان فنی و فروش ما در ارتباط باشید.

شعبه مطهری: ۰۲۱۸۸۳۹۸۷۴۱۰۲۱۸۸۳۹۸۷۴۲

شعبه جمهوری: ۰۲۱۶۶۴۶۱۵۸۱۰۲۱۶۶۴۶۳۷۸۱


به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید