فناوری داهوا گزارش مالی نیمسال اول خود در سال ۲۰۱۸ را ارائه داد: درآمد سالیانه ۹٫۸۱۴ میلیارد یوان، افزایش سالیانه ۳۱٫۴۷ ٪ است .

شرکت فناوری داهوا (بورس سهام شنزن: ۰۰۲۲۳۶)، یکی از ارائه دهندگان پیشرو راهکار در صنعت نظارت تصویر جهانی، اطلاعات اولیه مالی خود در نیمسال اول ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

در طول نیمه اول سال ۲۰۱۸، مجموع درآمد عملیاتی فناوری داهوا برابر ۹،۸۱۴،۰۴۱،۳۵۲٫۴۸ یوان (۱٫۴۴ میلیارد دلار) است، که نشان دهنده افزایش ۳۱٫۴۷٪ نسبت به سال گذشته می‌باشد. سود عملیاتی این شرکت نیز برابر ۱,۲۵۱,۴۴۵,۹۹۴٫۰۶ یوان(معادل ۱۸۳٫۵۹میلیون دلار) با رشد سالیانه ۱۱٫۹۹٪ گزارش شده است.

سود خالص متعلق به سهامداران شرکت با ۱۰٫۰۶٪ رشد نسبت به سال گذشته، به ۱,۰۸۱,۹۱۶,۸۸۶٫۵۲ یوان(معادل ۱۵۸٫۷۲ میلیون دلار) رسید.

اطلاعات اصلی حسابداری و شاخص‌های مالی برای نیمه اول سال ۲۰۱۸

(با واحد یوان، به استثنای اطلاعات هر سهم ، حسابرسی نشده)

گزارش مالی و میزان درآمد شرکت داهوا در سال 2018  faragostar-co.com

 

اطلاعات در مورد نتایج عملیاتی و وضعیت مالی داهوا

عوامل موثر بر رشد پایدار شرکت از مواردی مانند سرمایه گذاری در نوآوری‌های تکنولوژیکی، درک عمیق صنایع، پایگاه مشتریان مشترک جهانی، توانایی ارائه راهکارهای IoT بر پایه‌ی هوش مصنوعی گرفته تا توانایی درک نبض بازار و گرایش‌های کلی این صنعت می‌باشد.

در طول دوره گزارش، کل دارایی شرکت ۴٫۱۹ درصد افزایش یافته است و همچنین میزان دارایی خالص نسبت به آغاز دوره‌ی گزارش فعلی ۴٫۸۷ درصد افزایش داشته، که عمدتا به دلیل افزایش میزان کسب و کار و افزایش سود بوده است.

در طول دوره گزارش، ارزش خالص دارایی شرکت به ازای هر سهم ۴٫۹۹٪ افزایش داشته که عمدتا به دلیل افزایش سود خالص مربوط از سهام‌داران شرکت می‌باشد.
گزارش دقیق‌تر به زودی منتشر خواهد شد.

* برای ارزش دلار در مجموع درآمد عملیاتی، سود عملیاتی، سود خالص به سهام‌داران شرکت در این خبر، از نرخ ارز در ۳۱ جولای ۲۰۱۸ (۶٫۸۱۶۵) استفاده شده است و فقط به عنوان مرجع می‌باشد.

منبع