در وضعیت اقتصادی اکنون، لازم است همواره شغلی با درآمد بالا و یا شغل دوم با درآمد اضافه تر داشته باشیم. بعضی از شغل ها هستند که امکان انجام آن به صورت پروژه ای و یا ساعتی و به عبارت بهتر به صورت پاره وقت قابل انجام است.

انجام پروژه دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن یا مکان نصب آن یکی از آن دسته شغل هایی که می توتن آن را در ساعت هایی خارج از زمان اداری در زمان هایی که خودتان می توانید آن را هماهنگ کنید، روزهای تعطیل و در شرایطی مانند آن انجام دهید. این فرصت بالا کمک بسیاری به شما در کسب درآمد بالا به عنوان شغل دوم خواهد داشت.

برای نصب دوربین مداربسته چه کنیم؟

  • برای پاسخ به سوالات فوق و سوالات مشابه آن لازم است وارد بحث آموزشی دوربین مدار بسته شوید. در ابتدای کار لازم است با حداقل اطلاعات در زمینه کابل کشی، داکت کشی، دریل کاری و کارهای مانند آن را آشنا باشید. بسیاری از شغل ها مانند برق کاری ساختمان، نصب تجهیزات الکترونیکی، سیم کشی و تعمیرات لوازم برقی و مشابه آن قطعا آمادگی لازم برای این کار را خواهند داشت.
  • منابع آموزشی بسیار متنوع و فراوانی در اینترنت وجود دارد که می توان با مطالعه آنها اطلاعات لازم را بدست آورد. پیشنهاد من به شما مطالعه کتاب آموزش کاربردی دوربین مدار بسته با رویکرد بازار می باشد که مطالب بسیار کاربردی و دقیق مورد نیاز شما جهت ورود به این کسب و کار را شامل می شود. همچنین می توانید با تماس با این شماره ۰۲۱۸۸۴۱۲۳۲۰ راهنمایی لازم و مشاوره جهت دریافت کتاب را انجام دهید. دریافت مشاوره رایگان جهت ورود به این صنف و تولید محصول به محض تماس با شماره فوق با شرکت امکان پذیر می باشد.

نصب و راه اندازی پروژه دوربین مداربسته چقدر درآمد دارد.

مرحله اول در زمینه فروش تجهیزات مربوطه می باشد که شامل دوربین، دستگاه ذخیره سازی و متعلقات مربوطه مثل کابل تصویر و برق، آداپتور و BNC و سایر متعلقات می باشد. فروش این محصولات حاشیه سودی برای شما ایجاد می کند که با توجه به تعداد نوع دوربین ها می تواند بسیار متفاوت باشد. به راحتی و از طریق تماس با مشاوران شرکت از آخرین قیمت ها و موجودی ها مطلع خواهید شد.

اما مرحله بعدی شامل دریافت هزینه های مربوط به خدمات انجام شده می باشد که شامل موارد ذیل است:

  • هزینه نصب دوربین مداربسته که البته با توجه به ارتفاع نصب دوربین متفاوت خواهد بود
  • هزینه انجام خدمات کابل کشی، داکت کشی، استفاده از لوله فلکسی هر کدام از این موارد شامل دریافت هزینه با توجه به متراژ کار می باشد.
  • هزینه نصب دستگاه ذخیره سازی البته آموزش نحوه کار با آن
  • خدمات مربوط به انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل، تبلت و لپتاپ و کامپیوتر
  • مورد ذکر شده بالا جز موارد اصلی جهت دریافت هزینه می باشد که قطعاً انجام مواردی خارج از این موردها شامل هزینه اضافه خواهد بود

جهت اطلاع از نحوه محاسبه هزینه ها و خدمات و اقلام کالا با ما در ارتباط باشید.

آیا می توانم با نصب دوربین مداربسته کسب درآمد کنم ؟

در این مطلب سعی شده به راحتی توضیحات لازم جهت ورود به این حرفه داده شود و با اندکی آموزش و مطالعه مربوطه و البته کتاب های آموزشی و تمرین می توان نصب دوربین مداربسته در بستر کابل کواکسیال را یاد گرفت و از طریق مشاوره با کارشناسان ما در مورد مدل ها و برند ها و تکنولوژی های پر فروش و رایج بازار دوربین مداربسته آشنا شد و وارد این بازار شد. با انجام پروژه به صورت هفتگی می توان کم کم کار را گسترش داد و به راحتی به کسب درآمد مناسبی رسید.

اگر قصد ورود به حرفه درآمد زایی و انجام خدمات مثل نصب دوربین مداربسته را نموده اید در هر مرحله می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و و مشاوره دریافت نمایید. همکاران ما شما را راهنمایی کرده و چگونگی تعمیر ، فروش ، نصب و کسب درآمد را آموزش می دهند.

شعبه مطهری: ۸۸۳۹۸۷۴۱-۰۲۱

شعبه جمهوری:  ۶۶۴۶۱۵۸۱-۰۲۱

فروشگاه بصیر: ۶۶۳۴۲۴۶۶-۰۲۱


به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید