افزایش سطح دانش فنی فعالان در زمینه سیستم های نظارتی همواره از ارزش‌های اصلی شرکت آتی نگر الکترونیک بوده است. کارشناسان فنی شرکت آتی نگر الکترونیک همواره در مشاوره و پیش‌برد اصولی پروژه‌های بزرگ دوربین مداربسته اخذ شده توسط همکاران پیش قدم بوده و اهتمام ورزیده اند. در گام جدید شرکت آتی نگر الکترونیک جهت افزایش بهره وری و سطح دانش فنی دست اندرکاران حوزه نظارت تصویری، این شرکت اقدام به تالیف و چاپ کتاب آموزش جامع دوربین مداربسته اختصاصی آتی نگر الکترونیک نموده است.

آموزش جامع و کاربردی دوربین مداربسته با رویکرد بازار خدمتی دیگر از شرکت آتی نگر الکترونیک –کتاب آموزش جامع و کاربردی دوربین مداربسته با رویکرد بازار کار در ایران

در کتاب ” آموزش جامع و کاربردی سیستم‌های دوربین مداربسته با رویکرد بازار محوری در ایران” در حد امکان تمامی ضروریات دانش فنی که یک فرد فعال در این حوزه با آن مواجه خواهد شد بیان شده است. در این راستا در برخی بخش‌ها به بیان ویژگی‌ها و نکات فنی پرداخته شده و در بخش‌های دیگر در مورد چگونگی اخذ پروژه و نکات بازار محوری آن و همچنین چگونگی کنترل رخدادهای احتمالی حین اجرای پروژه مطالب مهمی بیان شده است. مخاطبین اصلی این کتاب را می‌توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته نخست علاقه‌مندان به حوزه سیستم‌های دوربین مداربسته که در آستانه ورود به این حوزه هستند و دسته دیگر فعالین اصناف مرتبط با تجهیزات نظارت تصویری که گرچه طی سالیان متمادی با کسب تجربیات متعدد اقدام به پیش‌برد حرفه خود نموده‌اند اما نیاز به افزایش سطح دانش فنی خود جهت افزایش سرعت پیشرفت کاری دارند.

خلاصه آنچه در این کتاب می‌آموزیم:

  • چگونگی اخذ، نصب و راه اندازی پروژه دوربین مداربسته با محوریت بازار کار کشور
  • شناخت ساختار داخلی دوربین مداربسته و دستگاه ضبط کننده
  • آشنایی با انواع مختلف دوربین‌های مداربسته و کاربرد آن‌ها در پروژه
  • شناخت مهم‌ترین ویژگی‌های دوربین مداربسته و دستگاه ضبط کننده
  • آموزش عیب‌یابی و رفع مشکلات ایجاد شده در پروژه‌های دوربین مداربسته
  • آموزش کار با نرم‌افزارهای پرکاربرد در زمینه سیستم‌های دوربین مداربسته
  • آشنایی با مدل‌های پرکاربرد دوربین و دستگاه در برندهای پرفروش کشور

همکاران گرامی جهت تهیه این کتاب می توانند با شعب فروش این شرکت تماس حاصل نمایند و یا از طریق لینک ذیل اقدام به خرید این محصول ارزشمند نمایند.

شعبه مطهری: ۰۲۱۸۸۳۹۸۷۴۱ و ۰۲۱۸۸۳۹۸۷۴۲

جهت برسی و خرید کتاب آموزش جامع و کاربردی سیستم‌های دوربین مداربسته کلیک نمایید.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید