غرفه شرکت داهوا

 

حضور شرکت داهوا در نمایشگاه نشست "16+1 " faragostar-co.com

شرکت فناوری های داهوا، با ارائه جدیدترین و به روز ترین محصولات خود، همواره در جهت ایجاد یک جامعه امن تلاش می کند و به دنبال افزایش نفود محصولات خود در  بازار های بزرگ جهانی می باشد. این شرکت دستاوردی های چشمگیری در پروژه های بزرگ و جهانی داشته است.

***

در نمایشگاه CEE ( اروپای شرقی و مرکزی ) در چین که هفتمین نشست چین و کشور های اروپای مرکزی و شرقی ( نشست “۱۶+۱  “) بود، شرکت فناوری داهوا، راهکارهای امنیتی مناسب را به رهبران چین و کشورهای اروپای مرکزی و شرقی ارائه کرد. نخست وزیر جمهوری خلق چین آقای لی کچیانگ به همراه نخست وزیران و نمایندگان نخست وزیران کشورهای اروپای مرکزی و شرقی، جلسه ای جهت معارفه و بررسی دستاوردهای شرکت فناوری داهوا در سراسر جهان، تشکیل دادند.

در هفتم جولای ۲۰۱۸، شرکت فناوری داهوا، تنها شرکت کننده در سیستم های نظارتی و امنیتی، در نمایشگاه محلی CEE چین بود. داهوا، راهکارهای جدید و به روز خود را به رهبران چینی و شانزده کشورهای اروپای مرکزی و شرقی ارائه کرد. این رهبران، هنگام بازدید از غرفه داهوا، ضرورت وجود شرکت داهوا در سیستم های نظارتی و تصویری در بازارهای تجاری در این مناطق را مورد بحث قرار دادند.

شرکت فناوری داهوا، ارائه دهنده راهکارهای مناسب در صنعت نظارت تصویری در جهان، به موفقیت های چشمگیری در بازارهای مختلف اتحادیه اروپا ( از جمله : مجارستان، آلبانی، رومانی، صربستان، بلغارستان و غیره ) دست یافته است. در این نمایشگاه، داهوا بر راهکارهای مناسب خود از جمله : راهکارهای تشخیص چهره بر اساس AI ، راهکار های هوشمند حمل و نقل، تکنولوژی دوربین های حرارتی و تحقیقات بر پروژه های انجام شده در کشورهای اروپای مرکزی و شرقی تمرکز کرد.

همچنین بخوانید:  داهوا با کسب جایزه گلدن ویت جهانی شد

تیم شرکت فناوری داهوا، جدیدترین و به روزترین راهکارهای خود و همچنین نتایج موفقیت آمیز داهوا در طی همکاری های متعددشان با کشورهای اروپای مرکزی و شرقی را به رهبر خلق چین آقای لی کچیانگ و رهبران کشورهای اروپای شرقی و مرکزی ارائه کردند. این همکاری ها شامل : تاسیسات WANHUA Borsodchem ( بر سدچم وانهوا) مجارستان، راهکارهای امنیتی برای کارخانه سیمان آلبانی، راهکار امنیتی هوشمند برای فروگاه بین المللی رومانی و راهکار پارکنیگ صربستان می شوند.

پس از آن نیز نمایندگان تجاری، بازرگانی و رسانه ای از غرفه ی داهوا بازدید کردند.

حضور شرکت داهوا در نمایشگاه نشست "16+1 " faragostar-co.com

بازدید رهبر چین؛ آقای لی کچیانگ به همراه رهبران و نمایندگان رهبران کشورهای اروپای شرقی و مرکزی از غرفه داهوا

آقای کلین وانگ؛ مدیر عامل داهوا در کشورهای اروپایی شمالی، مرکزی و شرقی ، نظر خود را این چنین بیان کردند : ” در سال های گذشته، کشور چین و کشورهای اروپای مرکزی و شرقی  روابط تجاری مستحکم و طولانی را برقرار کردند و ما بسیار خرسندیم که شرکت داهوا می تواند همکاری های لازم را برای ارائه راهکارهای مناسب، داشته باشد. موفقیت های اخیر ما، توانایی های ما را در ارائه راهکارهای مناسب و به روز ، به بازارهای تجاری اروپای مرکزی و شرقی  اثبات کرده است “.

در راستای روابط پر رنگ کشور چین و کشورهای اروپای شرقی و مرکزی، شرکت داهوا به دنبال افزایش نفوذ خود در بازارهای تجاری کشورهای اروپایی شرقی و مرکزی می باشد. شرکت فناوری های داهوا با ماموریت “جامعه ایمن تر، زندگی هوشمند تر” بر ” روی نوآوری، کیفیت و خدمات ” تمرکز کرده و به تمام مشتریان و همکاران خود در سراسر جهان خدمت رسانی خواهد کرد.