حمل و نقل هوایی، مسافر، چمدان، فروشگاه و … در فرودگاه با توجه به تعداد زیاد افراد و رفت و آمد ها، پشتیبانی همزمان اینها در یک حمل و نقل هوایی یکی از پیچیده ترین وظایف است.

محل هایی مثل قسمت چک و کنترل گذرنامه تا باند فرودگاه  جز الویت ها هستند. راه کارهای فرودگاهی surveon به ادارات و قسمت های مختلف فرودگاه ها کمک میکند تا سطح امنیت را بالا ببرند.

راه حلهای کامل شامل پوشش گسترده مناطق توسط دوربین های با عملکرد بالا و پیشرفته مانند WDR و  RAID با ذخیره سازی های گسترده  و بهترین مقادیر C/P مرتبط با VMS همراه با ۱۲ متد تجزیه و تحلیل هوشمند داخلی حافظ امنیت فرودگاه هاست.

 

دوربین مداربسته surveon و راهکار فرودگاهی faragostar-co.com

۱۲ تجزیه و تحلیل هوشمند داخلی با بهترین مقادیر C/P

با اجرای در لحظه تجزیه و تحلیل ویدئویی، نرم افزار SURVEON شناسایی و اعلام هشدار برای حوادث مختلف تعریف شده توسط کاربر، نظارت موثر و تشخیص و شناسایی به موقع حوادث را برای فرودگاه ها ارائه می دهد.

 

 

دوربین مداربسته surveon و راهکار فرودگاهی faragostar-co.com

 

NVR های ظرفیت بالا همراه با ثبت اختراع حفاظت RAID

برای حفظ نظارت در بالاترین سطح و محافظت از داده های عظیم ضبط شده با عملکرد بالای RAID مورد توجه قرار گرفته است. شرکت SURVEON با ارائه NVR های ظرفیت بالا و پیشرفته امکان ضبط ۳۶۵ روزه بدون توقف را ارائه می دهد.

 

دوربین مداربسته surveon و راهکار فرودگاهی faragostar-co.com

 

مناطق وسیع که دوربین های با قابلیت های پیشرفته پوشش می دهند

زمانیکه وارد نظارت تصویری می شوید، قابلیت اطمینان و کارایی سیستم باید در نظر گرفته شود. تحت چنین شرایطی SURVEON دوربین های فیش آی  مگاپیکسلی برای نظارت ۳۶۰ درجه بدون نقطه کور و کاهش هزینه نصب دوربین های اضافی برای مکان های مختلف در فرودگاه ها ارائه می دهد. دوربین های SURVEON امکان تنظیم زاویه در ۳ جهت را ارائه می دهند، همچنین با قابلیت های کار کرد در نور کم و WDR امکان کار در شرایط مختلف نوری و تصاویر با جزئیات بالا را ارئه می دهد.

منبع